Panele Dekoracyjne PUR

Znakomita imitacja kamienia

Bardzo lekkie

Odporne na wilgoć

panele_deco_03

Bardzo lekki oraz solidnie wykonany materiał wykończeniowy w formie paneli dekoracyjnych przeznaczony do pomieszczeń, które wymagają częstej oraz szybkiej zmiany wystroju – idealny produkt do aranżacji wnętrz biur, restauracji, hoteli, sklepów, mieszkań.

Panele dekoracyjne PUR są wytrzymałe, bardzo lekkie i łatwe w obróbce, można je zastosować do każdej powierzchni, dzięki tym cechom produkt możemy oferować w dużych formatach. Montaż większych elementów dekoracyjnych bez potrzeby korzystania z wykwalifikowanego personelu, np. tak jak w przypadku „tradycyjnego montażu kamienia ozdobnego”, to oszczędność czasu i pieniędzy.

Dekoracyjne panele wykonane są na bazie pianki poliuretanowej, pokrytej niepalną powierzchnią kompozytową znakomicie imitującą kamień, cegłę lub inną dowolnie wybraną fakturę. Zastosowana w panelach pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości tworzy produkt odporny na wilgoć, który jednocześnie doskonale poprawia izolacyjność ścian.

Panele dekoracyjne Pur to odpowiedni materiał dla projektantów i designerów wnętrz, którzy w łatwy sposób mogą nadać nawet niewielkiej przestrzeni oryginalny charakter.

pdf-logo