O NAS

Firma INTER WW Sp. z o.o

Firma INTER WW Sp. z o.o. specjalizuje się w opracowaniu  profesjonalnych rozwiązań technologii poliuretanowych (PUR) dla różnych gałęzi przemysłu.

Nieprzerwanie doskonalimy swoją wiedzę i doświadczenie dostarczając od ponad 20 lat kompletne linie produkcyjne w aplikacjach PUR i PIR a od 5 lat innowacyjne produkty w postaci konstrukcji izolacyjnych dla przemysłu energetycznego i budowlanego.

Dysponujemy sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrą fachowców, która zapewnia optymalny dobór wszelkich parametrów do danej aplikacji PUR: maszyny, surowce, technologia.

W celu zagwarantowania oczekiwanej jakości zamówionego produktu lub usług współpracujemy z jednostkami naukowymi i ośrodkami badawczo rozwojowymi.

Oferta nasza obejmuje dostawę maszyn i urządzeń, usługi, serwis, konsultacje i szkolenia w zakresie technologii PUR oraz własną produkcję różnego rodzaju produktów stosowanych w takich dziedzinach przemysłu jak: ciepłownictwo, budownictwo, chłodnictwo i wentylacja, przemysł medyczny,  samochodowy i petrochemia.

INTER WW Sp. z o. o.
ul. Gdyńska 145, Tuchom, 80-209 Chwaszczyno
e-mail: interww@interww.pl

NIP:  585-13-19-744
Numer KRS: 0000192550
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

IMG_8334_2